گردشگرى سازمان يافته امروز بخشى بسيار مهم در نظام اقتصادى كشورهاى دنيا محسوب مى شود به طورى كه اقتصاد برخى از كشورها بيش از ۸۰ درصد وابسته به فعل و انفعالات صنعت توريسم است، با توسعه صنعت جهانگردي ،بخشهاي صنعت وكشاورزي باافزايش تقاضا براي صنايع مصرفي وصنايع دستي وبخش ساختمان با افزايش سرمايه گذاري درگسترش تاسيسات اقامتي،راه ها وجاده هاي مناسب .... ،و بخش خدمات با افزايش تقاضا براي بهره برداري ازامكانات سنتي ومدرن،وخدمات پذيرايي، خدمات حمل ونقل و ارتباطات، انواع خدمات مالي وخدمات آموزشي وفرهنگي وغيره روبرو ميشود.
شرکت ژئو تجارت سیمرغ با آگهی از این مهم و همگام با سیاست های دولت در راستای گسترش و تعالی صنعت گردشگری و توریسم در کشور و همچنین با توجه به نیاز مبرم کشور و بویژه منطقه شمال غرب به افزایش سرانه مناطق تفریحی و گردشگری تأسیس گردید.
این شرکت از بدو تاسیس با برنامه ریزی های منسجم و منطبق بر قوانین گردشگری کشور و رعایت فرهنگ و اداب اسلامی در این عرصه بسیار مهم و استراتژیک فعالیت خود را اغاز کرده است و در این راستا اجرای منطقه نمونه گردشگری سیمرغ را که به نوبه خود جز بزرگترین و پیشرفته ترین منطقه کشور به شمار می آید را کلید زده است و فاز های اولیه این پروژه عظیم گردشگری را به اتمام رسانده است و امید است با اتمام این پروژه منطقه نمونه گردشگری سیمرغ با تکه بر طراحی مدرن، امکانات گسترده و متنوع، آب و هوا و موقعیت جغرافیایی منحصر بفردی که وجود سد بزرگ امند در داخل این مجموعه به وجود آورده است تبدیل به یکی از گزینه های مقصد گردشگران ایران و دنیا گردد.
در حال حاضر تمرکز اصلی فعالیت ‌های شرکت ژئو تجارت سیمرغ بر ساخت منطقه نمئنه گردشگری سیمرغ می باشد که این منطقه می تواند به عنوان یک مجموعه حرفه ای ورزشی، تفریحی، گردشگری و اقامتی طراحی شده و هم اینک در زمینی بالغ بر 100 هکتار درمنطقه خوش آب و هوای امند در مجاورت کلانشهر تبریز در حال اجرا می ‌باشد.

هتل ۵ ستاره

طبق استاندارد های روز

هتل ۵ ستاره سیمرغ با متد های روز دنیا و طبق استاندارد های بین المللی طراحی شده است تا بتواند جوابگوی سلایق مختلف گردشگران باشد.

ورزش های آبی

جت اسکی/ قایق رانی ...

ورزش های آبــی از جمله جت اسکی، قـایق رانــی، مـاهیگیری، اسـکی روی آب و ... در دریـاچه مجموعه به علاقمنـدان ارائـه می گـردد.

زمین گلف

طبق استاندارد بین المللی

زمین گلف سیمرغ طبق استاندارد های بین المللی با 18 حفره اصلی و چندین دریاچه مصنوعی و در محیطی زیبا و سر سبز طراحی شده است.

پارک آبی

ترکیبی از هیجان و بازی

برای علاقمندان به شنا و تفریح های آبی، در محیطی نیمه سر پوشیده و نیمه رو باز پارک آبی زیر نظر مشاورین بین المللی طراحی شده است.

پیست اسب سواری

آموزش / مسابقه

پیست اسب سواری حرفه ای که برای اسب سواری و آموزش که می تواند میزبان مسابقات بین المللی باشد در این مجموعه طراحی شده است.

کلبه های اقامتی

اقامت کوتاه مدت و طولانی مدت

انواع کلبه های اقامتی در جای جای منطقه و در کنار امکانات تفریحی و ورزشی و در کنار دریاچه برای سلایق مختلف طراحی و اجرا شده است.

کارتینگ

ترکیبی از هیجان و مسابقه

پیست حرفه ای کارتیگ برای آنها که عاشق هیجان هستند طراحی شده تا بتواند لحظه های با هیجانی در کنار دیگر امکانات استفاده نمایند.

مجتمع ورزشی

فوتبال/والیبال/تنیس ...

مجموعه ورزشی شامل زمین فوتبال، تنیس، والیبال، دو میدانی و ... طراحی شده تا مجموعه بتواند میزبان خوبی برای اردو های ورزشی باشد.

گالری تصاویر

برخی از تصاویر برگزیده پروژه ژئو تجارت سیمرغ